Trasa
09.11.2016 10:24
Praha - Leba - Slowinsky park Narodni - Gdynia - Gdansk - Malbork - Olsztyn - Ketrzyn - Wieliczka - Krakow - Birkenau - Osvetim - Praha
"Když jdu dopředu, někam dojdu:)"
Praha - Leba - Slowinsky park Narodni - Gdynia - Gdansk - Malbork - Olsztyn - Ketrzyn - Wieliczka - Krakow - Birkenau - Osvetim - Praha
Úvodní stránka | Mapa stránek | RSS | Tisk |
|