Trasa
08.01.2012 19:32
Praha - Istanbul - Muscat - Nakhal - Rustaq - Jabrin - Bahla - Wadi Ghul - Misfah - Al Hota - Nizwa - Wádí Bání Chalíd - Ras Al Hadd - Sur - Tiwi - Sinkhole - Wádí Šab - Muscat - Istanbul - Praha
"Když jdu dopředu, někam dojdu:)"
Praha - Istanbul - Muscat - Nakhal - Rustaq - Jabrin - Bahla - Wadi Ghul - Misfah - Al Hota - Nizwa - Wádí Bání Chalíd - Ras Al Hadd - Sur - Tiwi - Sinkhole - Wádí Šab - Muscat - Istanbul - Praha
Úvodní stránka | Mapa stránek | RSS | Tisk |
|