Trasa
27.03.2018 11:11
Praha - Pariz - Dakhla - Nouadibou - Nouakocht - Rosso - Saint Louis - Touba - Banjul - Serrekunda - NP Abuko - NP Bijilo - Fadiouth - Rezervace Bandia - Dakar - Goree Island - Lisabon - Praha
"Když jdu dopředu, někam dojdu:)"
Praha - Pariz - Dakhla - Nouadibou - Nouakocht - Rosso - Saint Louis - Touba - Banjul - Serrekunda - NP Abuko - NP Bijilo - Fadiouth - Rezervace Bandia - Dakar - Goree Island - Lisabon - Praha
Úvodní stránka | Mapa stránek | RSS | Tisk |
|